12M bilişim, sektöründe 10 yıllık tecrübeye sahiptir. Deneyimli kadrosunu, tecrübe ve birikimlerini siz değerli İş ortaklarımızla birlikte katma değerli projeler üretmek ve daha iyi hizmet verebilmek için Geliştirmektedir.

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark’ta yetenekli bir ArGe ekibi tarafından geliştirilen TaliaLog: 5651 ve Hotspot çözümü TaliaStamp: Zaman Damgası Cihazı; TaliaWeb: Web Güvenlik ve Performans Cihazı; TaliaBee: Otomasyon Kontrol Cihazı; TaliaPlay: Video Dağıtım Cihazı ve benzeri birçok yerli Ürünün Geliştiricisi ve Dağıtısıdır. Siber güvenlikte “bizden” çözümleri olan Picus Security, Roksit, Comodo, Netsparker, Trapmine, Binalyze, Normshield, Gmt Monitoring, May Siber Scopnet, SureLog SIEM çözümlerinin Türkiye Distribütörlüğünü ve partnerliğini yapmaktadır.

Aynı zamanda Fortinet Firewall ürünlerinin genel dağıtıcısı ve teknik destek merkezidir. Deep Freeze, Anti-Executable, Power Save, İnsight gibi programların üreticisi olan Faronics firmasının Türkiye dağıtıcısıdır.,Penetrasyon (Sızma)Testi, KVKK ,BGYS ve Proje Danışmanlığı alanlarında İş ortaklarımız ile birlikte hizmet ve danışmanlık vermektedir..

0
İş Ortağı
0
Son Kullanıcı
0
Başarılı Proje