1-picus

Picus, Siber Tehditlere hazırlık seviyenizi sürekli denetleyerek, güvenlik sistemlerinizin zayıf ve güçlü yanlarını gerçek zamanlı olarak test eder ve bulgularınızı dakikalar içinde iyileştirir. Picus, hacker’lar tarafından kullanılan gerçek saldırı metotlarını kullanarak, kurum güvenlik sistemlerinin etkinliğini üretim ortamında test edip, savunma katmanlarının güçlü ve zayıf noktalarını tespit eder. Picus’un sunduğu, kurumda kullanılan güvenlik ürünlerine özel iyileştirme önerileriyle, kurumun mevcut güvenlik ürünlerinin en etkin şekilde kullanımını sağlayarak, güvenlik seviyesinin arttırılmasını sağlar.

Trapmine

Trapmine, yeni nesil bir uç nokta güvenliği çözümüdür. Geleneksel güvenlik çözümleri gibi imza ve sandbox tabanlı bir çözüm değildir. Tamamen Davranışsal ve Makine Öğreni- mi tabanlı yöntemler izleyerek atak tekniklerini ve tehditleri engelleyen, imza ve güncelleştirme gerektirmeyen, sistem performansına etkisi olmayan kaynak tüketimi minimum düzeyde olan bir güvenlik çözümüdür.

Comodo Cyber Security

Siber güvenlik çözümleri alanında global bir inovatör ve geliştiricidir. SSL sertifikaları, anti virüs ve uç nokta güvenliği liderliğindeki köklü tarihi ve gerçek tehdit önleme teknoloji- si ile; bireyler ve işletmeler en kritik bilgilerini onaylamak, doğrulamak ve güvenli kılmak için Comodo’nun kanıtlanmış çözümlerine güvenirler. Comodo; binlerce şirketin çevrimiçi işlemlerini güvenli kılarken 85 milyonu aşkın sayıda masa- üstü güvenlik yazılımı yüklemesi ile; Çevrimiçi Güvenliği Sağlamaktadır. Clifton, New Jersey’deki ABD merkezleri ile; Comodo kuruluşunun Çin, Hindistan, Filipinler, Romanya, Türkiye, Ukrayna ve Birleşik Krallık’ta ofisi bulunmaktadır.

monosign

MonoSign, kurumsal düzeydeki organizasyonlar için bir
Kimlik ve Erisim Yönetimi (IAM) çözümüdür. Güvenli altyapı,
Single Sign-On, tek bir yerde tüm kullanıcıları yönetme,
kısıtlamalar, ayrılmıs görevler, izleme ve daha fazlası…
MonoSign, 2013’ten bu yana 12 küresel sirkette kullanılırken
sıfır aksama süresiyle kendini kanıtlayan bir çözümdür.
Single Sign-On (SSO), Access Governance, Multi Factor
Authentication (MFA), Password Management, Self-Service
Portal, Privilige Access Management (PAM) Ready, Access
Policies, Real Time User Provisioning, Distributed and
Scalable

Roksit

Roksit, DNS trafiğini inceleyip analiz eder ve sınıflandırır. DNS trafiği üzerinde yapılan analizler sonucunda Malware, C&C Botnet, Ransomware, Phishing vb. zararlı ağ trafiğini tespit ederek istenmeyen trafiği engeller. Bu sayede etkin bir koruma sağlar. Roksit, Yapay Zeka tekniklerinin kullanıldığı yüksek başarılı gelişmiş sınıflandırma mekanizması ile kapsamlı bir domain kategorizasyonu veri tabanına sahiptir. Roksit DNS güvenlik duvarı, kullanıcıların DNS trafiğini analiz ederek web güvenliği ve uygulama kontrolü sağlayan etkili/- gelişmiş Bulut Tabanlı bir Siber Güvenlik Hizmetidir. Gelişmiş ve esnek raporlama özelliği sayesinde ağ yöneticilerine gerekli aksiyonları alabilmeleri için anlamlı bilgiler sunar.

Scopnet

MAY Siber Teknoloji çözümü ScopNET veri ağlarını yetkisiz erişimleri engelleyen, gelişmiş tehdit analizi ile zararlı yazılımları tespit edebilen ve 802.1x bağımlılığı olmayan bir NAC çözümüdür. ScopNET, kurumsal ağlara izinsiz erişim isteklerinin önlenmesi, switch, router ve güvenlik duvarları- na entegre olarak yabancı cihazların algılanmasını sağlayan ajansız bir çözüm sunmaktadır ve yeni nesil NAC çözümleri- nin tüm özelliklerini bünyesinde barındırmaktadır.

Netsparker

Netsparker Web Uygulaması Güvenlik Tarayıcısı ile website- lerinizin güvenliğini test edin. Netsparker, web sitesinin geliştirildiği dil ya da teknolojiye bakmaksızın, platformdan bağımsız bir şekilde SQL Injection ve Cross-site Scripting (XSS) gibi güvenlik açıklarını tespit eder ve çözüm önerileri- ni de içerecek şekilde tüm detaylarıyla size raporlar. Ayrıca Netsparker, kendine özgü tarama teknolojileri sayesinde güvenlik açıklarını tespit etmekle kalmayıp, bu güvenlik açıklarının gerçekten var olduğuna dair kanıt sunar. Böyle- likle Netsparker’ın size sunduğu sonuçların doğruluğunu kontrol etmeniz gerekmez.

gmt

GMT, ağ izleme ve yönetim çözümüdür. Marka-model bağımsız tüm ağ cihazları ve bileşenlerini izleme ve yönet- me becerisine sahiptir. Fiziksel ve sanal interface trafik ve hata detayları, ağ akış, anomali ve trend analizleri, otomatik korelasyon ve ağ/envanter haritası, gelişmiş alarmlama ve raporlama özelliklerine sahiptir.

SureLog

Log yönetimi ve Siem çözümü SureLog güvenlik analizi, korelasyon ve trafik ve güvenlik raporları için veri analizi yapabilen bir platformudur. SureLog korelasyon motoru gerçek bir korelasyon motorudur. Herhangi bir DB (SQL veya NoSQL) yapı üzerinde çalışmaz. Kendi motoruna sahiptir. Bir SIEM yazılımının en önemli özelliği Korelasyon Motoru, bu motorun kural geliştirme editörünün kolaylığı ve hazır kural veritabanı genişliğidir.

1-socradar

SOCRadar orta ve büyük çaplı şirketlerin sahip oldukları tüm dijital varlıkları otomatik olarak tespit ederek7x24x365 izleyen, esnek bildirimmekanizmasına sahip, False-pozitif alarm oranı yapay zeka ile düşürülmüş bir siber istihbarat ürünüdür. Dijital ayak iziniz (Digital Footprint) otomatik olarak belirlenerek takibe alınır ve oluşan en ufak değişiklikler için alarm üretilerek bilgi verilir.

binalyze

IREC Olay Müdahale Yazılımı ile siber saldırıların tespit edilmesi ve saldırıya dair delilleri yaklaşık 5 dakikalık rekor bir sürede toplayabilmesi yeteneği ile işleri ciddi oranda kolaylaştırıyor. 2018 yılında kurulan Binalyze, Hukuk Yaptırım Uzmanları ve Dijital Adli Tıp Uzmanları için sağlam, kullanımı kolay, etkili ve yüksek performanslı Olay Müdaha- le çözümleri yaratmak isteyen inovasyon odaklı bir şirkettir.

1-swordeye

SwordEye hackerların kullandığı bilgi toplama tekniklerini kullanarak, hedefe yönelik açığa çıkan bilgileri sizlere dakikalar seviyesinde gösterir. Ayrıca tehdit senaryoları ile hackerların nereden ve nasıl saldırı yapabileceklerini tekniklerini anlamamızı sağlar. 50’den fazla kaynak ve özel teknikler ile toplanan veriler risk değerlendirmesine tabi tutulur.

Demo Talep Edin